Zasłużone zwycięstwo; LKS Kamionka – Powiślak Końskowola 2:6

W XXI kolejce rozgrywek młodzicy z Powiślaka udali się na wyjazdowy mecz z LKS Kamionka. Mimo wysokich temperatur spotkanie toczyło się w bardzo dużym tempie. Od samego początku Powiślak ruszył do zdecydowanych ataków co zaowocowało szybko strzelonymi dwoma bramkami. Kamionka odpowiedziała szybką kontrą po której padła bramka kontaktowa. Po okresie wyrównanej gry znów udaje się nam przejąć inicjatywę w meczu strzelając jeszcze cztery bramki na które Kamionka odpowiedział tylko jedną.

08.06.2019r. godz. 11:00 – Kamionka

LKS Kamionka – Powiślak Końskowola 2:6; (2:4)

Bramki: Mateusz Szczepański 6'; Kacper Owczarek x2 -10';32'; Dawid Osek 24'; Szymon Komsta 43'; gol samobójczy 16'.

Skład: Kacper Murat – Maciej Szczepański; Rafał Próchniak; Aleksander Kruk; - Kacper Owczarek; Mateusz Szczepański©; Bartek Kiełczewski; Jakub Figiel;. Ponadto grali:; Dawid Osek; Piotr Sykut; Kacper Cybula; Maciej Domański; Patryk Goluch; Mateusz Lewtak; Adrian Próchniak, Szymon Komsta