Zasady zawodnika

ZASADY ZAWODNIKA

1. Każdy trening ma ustaloną konkretną godzinę rozpoczęcia. Zawodnicy na 10 minut przed treningiem powinni być w szatni.​
  2. W sytuacji gdy ktoś nie pojawia się na treningu/meczu lub spóźnia się, powinien poinformować o tym Trenera. Telefonicznie przed treningiem....i nie przez kolegę.
  3. Zawodnik powinien być przygotowany na każdy trening i mecz. Powinien posiadać odpowiedni strój, zależny od pogody (ortalion, buty, ochraniacze, czapkę i ręcznik oraz ubranie na zmianę).
  4. W każdym ćwiczeniu, w którym występują realne pojedynki zawodników na treningu zawodnicy powinni posiadać ochraniacze.
  5. Każdy z zawodników ma obowiązek do systematycznego odwiedzania strony internetowej. Powodem jest fakt, że pojawiać się będą ważne informację odnośnie treningów, meczy i Waszego przygotowania do sezonu. Zawodnicy nie posiadający dostępu do internetu powinni utrzymywać stały kontakt z lepiej poinformowanymi kolegami.
  6. Po treningu/meczu zawodnicy powinni posiadać ręcznik i czapkę ( w zimie ).
  7. Na każdy mecz zawodnicy posiadają legitymację, buty piłkarskie, ochraniacze, ręcznik i ortalion w razie niepogody.
  8. Pamiętamy, że wynik nie jest dla Nas najważniejszy. Naszym celem jest skupienie się na odpowiednim zachowaniu na boisku i w życiu codziennym. Wierzymy, że dobra gra, kulturalne zachowanie, szacunek dla siebie i przeciwnika przyniosą efekty.
  9. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy lub pomysły, zawodnicy przekazują je Trenerowi.
  10. Trener jest dostępny w każdej chwili dnia i nocy ( bez przesady ) dla zawodników i rodziców.
  11. Zawodnicy nie rozmawiają w sytuacji gdy mówi Trener. I pamiętamy jest czas na zabawę, jest czas na sumienny trening.
  12. Zawodnik w 100% angażuję się podczas treningu i spotkania ligowego. W momencie gdy zawodnik otrzymuję drugie ostrzeżenie od Trenera następuję kara w postaci wykluczenia z treningu lub truchtu do końca treningu wokół boiska.
  13. Zawodnicy powinni przestrzegać zasady, że w aktualnym czasie nauka w szkole jest równie ważna jak trening piłkarski.
  14. Wszyscy jesteśmy jedną drużyną, jeden za wszystkich i wszyscy za jednego. Dotyczy to zwycięstwa, porażki, ale także kar wprowadzanych przez Trenera.
  15. W każdej sytuacji, w drużynie panuję szacunek dla siebie, rywala, sędziego i kibiców
  16. Od nowego sezonu Trener ma wgląd w oceny zawodników.

MINI KODEKS PIŁKARZA

1. Przygotowanie do treningu
  2. Punktualność – Nigdy nie spóźniaj się na trening
  3. Miej zawsze czysty sprzęt sportowy