Porażka na zakończenie rozgrywek z Ruchem Ryki

W ostatniej kolejce rozgrywek LLMS grupy 3 spotkały się dwa sąsiadujące z sobą w tabeli zespoły a stawką meczu było czwarte miejsce. Wynik otworzyła drużyna Powiślaka, która w pierwszej akcji meczu po główce Mateusza Szczepańskiego prowadziła już 1:0. Po pierwszych minutach, gdy wydawało się, że Powiślak kontroluję sytuację na boisku a druga bramka jest kwestią czasu w szeregach naszej obrony przydarzył się fatalny błąd, którego konsekwencją była utrata bramki. Ruch poszedł za ciosem i już po minucie prowadził 1:2. W 19’ po zamieszaniu w polu karnym Powiślak zdobywa wyrównującą bramkę, na którą po chwili odpowiadają goście zdobywając swoją trzecią bramkę. W końcówce pierwszej połowy udaje się nam doprowadzić do remisu, a pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:3. Po przerwie tracimy dwa kolejne gole w odstępie trzech minut. Nasi młodzicy podjęli jeszcze walkę i w 45’ Adrianowi Próchniakowi udaje się zdobyć kontaktowego gola. Niestety po raz kolejny skutecznie odpowiadają na niego goście, którzy w 51’ ustalają wynik meczu.

15.06.2019r. godz. 11:00 – Końskowola

Powiślak Końskowola – Ruch Ryki 4:6; (3:3)

Bramki: Mateusz Szczepański x2; Adrian Próchniak x1.

Skład: Kacper Murat – Maciej Szczepański; Maciej Domański; Aleksander Kruk; - Kacper Owczarek; Mateusz Szczepański©; Jakub Figiel; Piotr Sykut; Ponadto grali: Kacper Cybula; Patryk Goluch; Mateusz Lewtak; Adrian Próchniak, Szymon Komsta