VI Turniej o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Końskowoli.

W sobotę 22.06.2019r. młodzicy starsi Powiślaka Końskowola byli gospodarzami VI edycji turnieju o Puchar Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Końskowoli. W turnieju wzięło udział trzy drużyny z powiatu Puławskiego. Powiślak Końskowola, Wisła Puławy i Orły Kazimierz. Gra toczyła się systemem każdy z każdym 2 x po 20 min. Triumfatorem zmagań okazała się drużyna Wisły Puławy, która wygrała pewnie obydwa mecze, drugie miejsce zajął zespół Orłów Kazimierz a trzecia lokata przypadła gospodarzom Powiślakowi Końskowola. Główny sponsor turnieju Bank Spółdzielczy w Końskowoli ufundował dla każdej drużyny piękny pamiątkowy puchar i piłkę a każdy zawodników w nagrodę otrzymał pamiątkowy medal, dyplom i worek treningowy. Przyznano również trzy wyróżnienia indywidualne za najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

Wyniki:

Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz 2:3

(bramki: Dawid Osek i Mateusz Szczepanki)

Powiślak Końskowola – Wisła Puławy 1:6

(bramka: Kacper Owczarek)

Wisła Puławy – Orły Kazimierz 7:1

Dodatkowo nasz pomocnik Bartek Kiełczewski został wyróżniony nagrodą indywidualną za najlepszego zawodnika turnieju,