Nieudany rewanż. Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz 0:3

W sobotnie popołudnie młodzicy starsi Powiślaka podjeli na własnym boisku drużynę Orłów Kazimierz. W tabeli goście są na drugim miejscu i walczą o możliwość gry w barażach do ligi wojewódzkiej a mecz miał być również rewanżem za porażkę z rundy jesiennej. Niestety słaba postawa na wiosnę naszych zawodników przełożyła się też na ten mecz. Pierwszą bramkę straciliśmy zaraz na początku pierwszej połowy bo już w 3’. Piłka po wrzutce z prawej strony, przelobowała naszego bramkarza i wpadła do siatki. Przez pozostały czas gra toczyła się przeważnie w środku boiska a ataki jednych i drugich kończyły się na linii obrony. W 30’ dostajemy przez nasze gapiostwo bramkę do szatni, która ustawiła przebieg gry w drugiej połowie gdzie musieliśmy zagrać bardziej ofensywnie. Niestety gra w tym dniu nam się nie kleiła, a pikę albo sami traciliśmy albo przejmowali ją dobrze spisujący się obrońcy Orłów. W 57’ po udanej kontrze gości tracimy trzecią bramkę i jak się okazało ostatnią w tym meczu.

01.06.2019r. godz. 17:00 – Końskowola

Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz 0:3; (0:2)

Skład: Kacper Murat – Maciej Szczepański; Patryk Goluch; Aleksander Kruk; - Kacper Owczarek; Mateusz Lewtak; Mateusz Szczepański©; Adrian Próchniak; Bartek Kiełczewski. Ponadto grali: Rafał Próchniak; Dawid Osek; Piotr Sykut; Kacper Cybula; Maciej Domański; Jakub Figiel.