Wygrana z Orlikiem

W sobotnie popołudnie w ramach IV kolejki rozgrywek Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych na stadionie w Końskowoli gościliśmy drużynę Dęblińskiej Szkoły Piłkarskiej UKS Orlik Dęblin. Już od pierwszych minut nasza drużyna znacznie przeważała a w 16 minucie po podaniu "Kiełka" Bartek Jawoszek otwiera wynik spotkania i mamy 1 do 0. 7 minut później to "Barol" zagrywa prostopadłą piłkę do "Kiełka" który technicznym strzałem umieszcza futbolówkę w siatce rywali, dalsza część meczu to szereg składnych akcji naszej drużyny, które w 41 minucie po strzale "Kiełka" dają man trzecią bramkę. Po zmianie stron pomimo dużej przewagi i mnóstwa strzałów z dystansu wynik nie ulega zmianie. Po dobrym meczu wygrywamy z Orlikiem 3 do 0.