Emocje w Rykach

W dniu 17 września 2022 roku zespól Mateusza Hinca w ramach III kolejki Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych zmierzył się z dobrze znanym nam rywalem MKS-em Ryki. Przypomnę, że w tamtym sezonie w ostatniej kolejce pokonaliśmy ich pozbawiając ich tytułu mistrzowskiego. Mecz od samego początku był bardzo emocjonujący nie tylko za sprawą piłkarzy ale też "sędziego". Pierwsze 15 minut to walka obydwu drużyn w środkowych sektorach boiska aż do momentu gdy nasz kapitan Filp Krakowiak wpisuje się na listę strzelców. W 27 minucie nasi rywale strzelają bramkę na 1 do 1. W 42 minucie piękny rajd "Kiełka" zakończony mocnym strzałem przynosi nam bramkę, 45 minuta i mamy 3 do 1 a na listę strzelców wpisuje się ponownie Filip. Po zmianie stron drużyna z Ryk ruszyła do ataku co w konsekwencji przyniosło im dwie bramki w 47 i 54 minucie. Kolejne minuty nie przypominały już meczu piłkarskiego "sędzia" całkowicie się pogubił i gdy już wszyscy myśleli o tym żeby ten mecz się skończył niezawodny "Kiełek" daje nam zwycięstwo. Myślę że pomimo wygranej 4 do 3 wszyscy szybko chcą zapomnieć o tym spotkaniu. Apel do LZPN prosimy aby na meczu Juniorów był przynajmniej jeden sędzia.