Piekiełko pokonane!

W drugim spotkaniu Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych gr. 1 po niezłym meczu pokonujemy 9 do 1. Pierwsze 16 minut pomimo naszej przewagi nie obfitowało w bramki aż do 17 minuty kiedy to Maciek Szczepański zagrywa dokładnie do Kacpra Owczarka a ten umieszcza piłkę w siatce. Niecałe 60 sekund później "Owca" podaje do Bartka Jawoszka a on podwyższa wynik na 2 do 0. W 30 minucie Kuba Skindzier zagrywa prostopadłą piłkę do Filipa Krakowiaka a on strzela trzecią bramkę. 32 minuta to koncertowa akcja przeprowadzona lewą stroną boiska Olek Kruk podaje do "Barola" a on strzela swoją drugą bramkę. W 34 minucie po błędzie naszej obrony tracimy bramkę, 5 minut później jest już 5 do 1 Michał Żur podaje do "Barola" a on strzałem przy długim słupku strzela bramkę. 41 minuta koncertowa akcja Powiślaka  "Skindzio" zagrywa do "Barola: i do przerwy mamy 6 do 1.

Na początku drugiej połowy w naszej drużynie nastąpiły dwie zmiany za Bartka Skindziera wchodzi Maciek Kałdunek a za Maćka Szczepańskiego Adrian Próchniak. Pierwsze 15 minut drugiej połowy to gra w środkowych sektorach boiska aż do 60 minuty kiedy to po raz kolejny Michał Żur podaje do Barola a ten kompletuje 5 trafienie w meczu. Kolejne minuty to dalsze zmiany w naszym zespole kolejno boisko opuszczają Mikołaj Pudełko, Maciek Domański (c), Bartosz Jawoszek, Michał Żur i Olek Kruk a na ich miejsce meldują się Sebek Sykut, Staś Figura, Szymek Komsta, Patryk Okoń i Patryk Goluch. W 80 minucie Adrian Próchniak podaje do "Owcy" , który mija obrońcę Piekiełka i mamy 8 do 1. 84 minuta przynosi ostatnią bramkę spotkania Filip przebija piłkę, która trafia do Sebka Sykuta a ten pakuje futbolówkę do siatki.

Powiślak Końskowola - Piekiełko Przykwa 9 : 1

Bramki dla Powiślaka: