Remis z liderem z Kamionki

W piątek 7 października 2022 roku nasza drużyna mierzyła się z liderem rozgrywek Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych gr. 1 drużyną LKS Kamionka. Od pierwszych minut Powiślak widać było przewagę naszej drużyny co w konsekwencji w 25 minucie udokumentował nasz napastnik Filip Krakowiak otwierając wynik spotkania. Kolejne minuty to składne akcje naszych chłopców jednakże nie przynoszące zmiany wyniku. Po zmianie stron drużyna z Kamionki ruszyła do ataku jednakże to my w 65 minucie prowadziliśmy już 2 do zera po samobójczej bramce gości. Kolejne minuty to zacięta walka obu drużyn aż do 76 minuty kiedy to po kontrze zawodnik gości pakuje piłkę do bramki Bartka Skindziera. Goście łapiąc wiatr w skrzydła w 84 minucie po raz drugi urywają się naszej obronie i zdobywają 2 bramkę. Do końca wynik meczu nie uległ zmianie pomimo wielu prób z obydwu stron. Po dobrym piłkarsko meczu remisujemy z liderem.