Wygrana 7:1 z GLKS Michów

Wygrana 7:1 z  GLKS Michów

W niedzielne przedpołudnie, młodzicy starsi Powiślaka na własnym stadionie, odnieśli pewne zwycięstwo nad drużyną rówieśników GLKS Michów. Mecz rozgrywany w ramach IV kolejki od pierwszego gwizdka przebiegał pod dyktando naszej drużyny. Wynik meczu został otwarty już w 2’ po samobójczym trafieniu defensora zespołu gości, który po niefortunnej interwencji w polu karnym skierował piłkę do własnej siatki. W 5’ minucie kolejny błąd zawodników z Michowa. Piłkę po nieudanym wznowieniu gry przez bramkarza przejmuje Kacper Owczarek i prostopadłym podaniem uruchamia Mateusza Szczepańskiego, który wykorzystuje „setkę” i podwyższa wynik na 2:0. Trzecią bramkę zdobywamy w 21’ po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka trafia pod nogi Mateusza Szczepańskiego, który z najbliższej odległości kierują ją do siatki. Czwarta bramka pada łupem Kacpra Owczarka w 26’, któremu udaje się odebrać piłkę obrońcom gości i po zwodzie, ładnym strzałem umieścić ją w bramce. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4:0.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. W 35’ piłka trafia na skrzydło do Mateusza Lewtaka, który wbiega w pole karne i sprytnym strzałem z ostrego kąta pokonuje bramkarza. Kolejna bramka padła w 46’ po ładnej dwójkowej akcji. Kacper Owczarek otrzymuje w polu karnym podanie od Mateusza Szczepańskiego, którego nie marnuje i zamienia na szóstą bramkę dla Powiślaka. W 58’ indywidualną akcją popisał się Jakub Skindzier, który w sytuacji jeden na jeden wychodzi zwycięsko w pojedynku z bramkarzem i umieszcza piłkę w siatce. Minutę później zawodnikom z Michowa udaje się strzelić honorową bramkę. Piłka strzelona z dystansu zostaje niefortunnie sparowana przez naszego rezerwowego bramkarza pod nogi napastnika gości, który ustala końcowy wynik meczu 7:1.

Skład: Murat Kacper – Kruk Aleksander; Domański Maciej; Szczepański Maciej; - Lewtak Mateusz; Skindzier Kuba; Kiełczewski Bartek; - Szczepański Mateusz (K); Owczarek Kacper.

W meczu zagrali również: Szafran Dawid; Rafał Próchniak; Adrian Próchniak; Cybula Kacper; Sykut Piotr; Sykut Mateusz; Goluch Patryk; Figiel Kuba; Wiejak Tomasz.

16.09.2018 godz. 11:00; Końskowola

Powiślak Końskowola – GLKS Michów 7 : 1; (4:0)

Bramki: bramka samobójcza 2’-; Mateusz Szczepański 5’;21’; Kacper Owczarek 26’;46’; Lewtak Mateusz 35’; Skindzier Kuba 58’