Wyjazdowe zwycięstwo z Laskovią Baranów 2:3

W II kolejce rozgrywek gr.3 młodzika starszego, nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Baranowa, gdzie zmierzyła się z rówieśnikami  tamtejszej Laskovi. Mecz nie rozpoczął się dla nas zbyt dobrze, gdyż już w 1’ po stracie piłki w środku pola i szybkiej kontrze jednego z zawodników gospodarzy tracimy bramkę. Po nerwowym początku Powiślak zaczął przejmować inicjatywę i coraz groźniej zagrażać bramce przeciwników. W 25’ po ładnym rozegraniu piłki przez Mateusza Szczepańskiego, wyrównującą bramkę precyzyjnym strzałem obok prawego słupka zdobywa Kacper Owczarek. W końcowej minucie pierwszej połowy udaje się nam strzelić jeszcze jedną bramkę. Analogicznie jak przy pierwszej bramce piłkę rozgrywa Mateusz Szczepański do wbiegającego w pole karne Piotrka Sykuta, który uderza piłkę   z woleja i pokonuje bramkarza. Pierwsza połowa meczu kończy się wynikiem 1:2.

W drugiej połowie zawodnicy Powiślaka poszli za ciosem i w 34’ po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Mateusza Lewtaka, który strzałem z pierwszej piłki umieszcza ją w siatce bramki Laskovi. W 42’ tracimy niefortunnie bramkę. Pika zagrana po niegroźnie wyglądającym lobie wpada za „kołnierz” źle ustawionego naszego bramkarza. Do końca meczu nasi piłkarze próbowali jeszcze podwyższyć wynik, jednak piłka nie znalazła już drogi do bramki rywali. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną 2:3.

Najbliższym rywalem młodzików Powiślaka będzie GLKS Michów. Mecz rozegrany zostanie na naszym boisku 16.09.2018r. o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy!!!

01.09.2018r. godz. 11:00 – Baranów

Laskovia Baranów – KS Powiślak Końskowola 2:3

Skład: Murat Kacper – Kruk Aleksander; Szczepanki Maciej; Lewtak Mateusz(9’Domański) – Skindzier Jakub; Sykut Piotr (11’Owczarek /26’Kiełczewski/56’Sykut); Próchniak Adrian (19’Figiel/31Lewtak); Mateusz Szczepański(K)(42’Próchniak);Kiełczewski Bartłomiej(13’Komsta/28’Kiełczewski/49’Szczepańki)

Rezerwowi: Próchniak Rafał; Kacper Cybula; Kuliński Krzysztof.

Bramki zdobyli: 25’ Owczarek Kacper; 30’ Sykut Piotr; 34’ Lewtak Mateusz