Turniej w Ożarowie (13.01.2019)

W minioną niedzielę zawodnicy Powiślaka 2006 wzięli udział w turnieju piłkarskim rozegranym w Ożarowie. W zawodach brało udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy.

Grupa A: Alit Ożarów, Granat Skarżysko Kamienna I, WISAN Skopanie, Powiślak Końskowola, Juventa Starachowice;

Grupa B: Alit Ożarów 2007, Granat Skarżysko Kamienna II, AP Mielec, Black Horses Osiek, Świt Ćmielów

Wyniki Powiślaka;

• Powiślak Końskowola 0:1 Wisan Skopne
  • Powiślak Końskowola 0:3 Juventa Sarachowice
  • Powiślak Końskowola 1:0 Granat Skarżysko Kamienna I
  • Powiślak Końskowola 0:1 Alit Ożarów

Tabela końcowa grupy A;

1 - Alit Ożarów 8 5:2 2

2 - Juventa Starachowice 6 4:1

3 - Wisan Skopanie 6 3:2

4 - Powiślak Końskowola 3 1:5

5 - Granat Skarżysko Kamienna I 2 1:4

W ostatnim meczu przegraliśmy z czwartym zespołem grupy B – Świtem Ćmielów 0 : 1 i ostatecznie w turnieju zajęliśmy ósme miejsce.

Bramki: Skindzier Kuba -1

Skład: Murat Kacper – Szczepański Maciej; Dziewoński Kamil; Woch Damian; Kruk Aleksander; Szczepański Mateusz; Krakowiak Filip; Owczarek Kacper; Kiełczewski Bartek; Skindzier Kuba; Próchniak Adrian.