Pewna wygrana na koniec rundy jesiennej.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej zawodnicy Powiślaka udali się na wyjazdowy mecz do Ryk, gdzie rozegrali mecz z rówieśnikami tamtejszego MKS-u. Mecz rozpoczął się od szybko strzelonej bramki dla naszej drużyny. W 1 minucie piłkę w środku boiska przejął Mateusz Szczepański i po indywidualnej akcji sam na sam zdobył pierwszą bramkę. W 6’ minucie ten sam zawodnik zdobywa drugą bramkę, tym razem po strzale z dystansu. Kolejny gol pada minutę później a jej autorem jest Kacper Owczarek. Gdy wydawało się, że Powiślak ma mecz pod kontrolą gospodarze odpowiedzieli w 15’ i 18’ minucie dwoma bramkami. W końcówce pierwszej połowy mecz się wyrównał i wynik już nie uległ zmianie.

Od początku drugiej połowy na boisko powrócił skład wyjściowy i Powiślak ruszył do zdecydowanych ataków. W 33’ minucie Kacper Owczarek urwał się na prawej stronie obrońcom i zdołał dośrodkować w pole karne gdzie na piłkę czekał już Mateusz Szczepański, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. Kolejna bramka pada w 39’ minucie po bliźniaczej akcji dwójki naszych napastników. W 40’ minucie na listę strzelców wpisuje się Filip Krakowiak i po zamieszaniu w polu karnym pokonuje bramkarza. Wynik meczu zostaje ustalony w 44’ minucie, przez Mateusza Szczepańskiego, który zdecydował się uderzyć piłkę z dystansu. Mecz kończy się zasłużoną wygraną Powiślaka 2:7.

Skład: Murat Kacper- Domański Maciej; Kruk Aleksander; Szczepański Maciej – Krakowiak Filip; Próchniak Adrian; Kiełczewski Bartłomiej; Owczarek Kacper; Szczepański Mateusz(K). W meczu zagrali również: Próchniak Rafał; Lewtak Mateusz; Skindzier Jakub; Kuliński Krzysztof; Sykut Piotr; Goluch Patryk; Komsta Szymon; Cybula Kacper; Figiel Jakub; Wiejak Tomasz.

04.11.2018r. godz: 11:00 Ryki

MKS Ryki – Powiślak Końskowola 2:7 (2:3)

Bramki: Mateusz Szczepański 5x1’; 6’; 33’; 39’; 44’; Kacper Owczarek 7’; Filip Krakowiak 40;.