Lanie w Puławach: Wisła Puławy 2006 – Powiślak Końskowola 2006 - 21:1.

Drużyna młodzików starszych Powiślaka Końskowola przegrała wysoko w wyjazdowym meczu towarzyskim z Wisła Puławy 2006, aż 1:21;. Mecz od początku do końca toczył się pod dyktando Wisły, która przeważała w każdym elemencie gry. Powiślaka stać było jedynie na honorowego gola, którego strzelił Kacper Owczarek.

Wisła – Powiślak 21:1 (30min; 30min; 25min)

Bramka: Kacper Owczarek

Skład: Szafran Dawid – Domański Maciej; Szczepański Maciej; Kiełczewski Bartłomiej; Kruk Aleksander; Sykut Piotr; Goluch Patryk; Próchniak Rafał; Skindzier Jakub; Krakowiak Filip; Próchniak Adrian; Szczepański Mateusz; Owczarek Kacper; Lewtak Mateusz; Sykut Mateusz; Komsta Szymon; Kuliński Krzysztof; Cybula Kacper; Figiel Jakub. Ponadto: Murat Kacper w 4’ musiał opuścić boisko z powodu kontuzji.