Bez szans z liderem.

W XIX kolejce rozgrywek młodzicy Powiślaka udali się na wyjazdowe spotkanie z liderem naszej grupy zespołem AP TOP 54 Biała Podlaska. Drużyna gospodarzy w dotychczasowych meczach zdobyła 51 punktów, zdobywając 152 bramki tracąc tylko 4. Z godnie z przewidywaniami to drużyna TOP 54 od pierwszych minut była zespołem dyktującym warunki gry. Pierwszą bramkę tracimy w 6’ minucie, po stracie piłki w środku boiska. Odebrana piłka trafia do wychodzącego na czystą pozycję napastnika gospodarzy, który w sytuacji sam na sam zdobywa gola. Powiślak upatrywał swojej szansy w kontrze. Niestety brakowało dokładności w rozegraniu piłki, a akcje były przerywane przez defensorów TOP 54. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1 : 0.

Druga połowa to już wyraźna dominacja gospodarzy. W 35’ minucie po akcji lewą stroną boiska tracimy drugą bramkę. W 39’ minucie przydarza się błąd naszemu bramkarzowi, który po niegroźnym strzale przepuszcza po koźle piłkę do siatki. W 48’ minucie znakomitą okazję na strzelenie honorowego gola marnuje Kuba Skindzier, który w pierwszym tempie nie trafia w pikę do pustej bramki. W 50’ i 57’ minucie tracimy kolejne gole, pierwszy po precyzyjnym strzale z ostrego konta drugi po zamieszaniu w polu karnym. Do końcowego gwizdka wynik już nie uległ zmianie i przegrywamy mecz zasłużenie 5 : 0.

Następny mecz rozegramy na własnym stadionie w sobotę 26.05.2018r o godz. 11:00 z drużyną GLKS Michów. Będzie to rewanż za porażkę z jesieni 3 : 2. Serdecznie zapraszamy !!!

19.05.2018r. godz. 12:00; Boisko AP TOP 52 ul. Sidorskiego 30, Biała Podlaska.

AP TOP 52 Biała Podlaska – Powiślak Końskowola 5 : 0

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Szczepański Maciej; Woch Damian – Szczepański Mateusz (K); Próchniak Adrian(31’Wiejak Tomasz/48’Skindzier); Syku Piotr(10’Wiejak/19’Sykut/57’Kuliński Krzysztof); Lewtak Mateusz; Skindzier Jakub(37’ Próchniak/59’ Wiejak).

Rezerwowi: Owczarek Kacper; Krakowiak Filip; Kiełczewski Bartek