Nieudany rewanż

W sobotę 26.05.2018r. na własnym stadionie w meczu XX kolejki LLMM gr. 3, młodzicy Powiślaka ulegli rówieśnikom GLKS Michów. Miał być to rewanż za pechową przegraną w rundzie jesiennej. Po nerwowym początku meczu obu drużyn to Powiślak zaczął przeważać. Już w 3’ minucie Kuba Skindzier mógł otworzyć wynik, niestety piłka strzelona po rzucie wolnym minęła minimalnie słupek. W 13’ minucie gospodarzom udało przeprowadzić się składną akcję. Piłka po rozegraniu w środku boiska trafia do znajdującego się w polu karnym Filipa Krakowiaka, który precyzyjnym strzałem zdobywa pierwszego gola. Radość po zdobytej bramce nietrwała długo, bo już w 15’ minucie po szybkiej kontrze goście zdobywają wyrównującą bramkę. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie.
W drugiej połowie ofensywnie nastawiona drużyna GLKS Michów zaczęła dyktować warunki gry. Taktyka oparta na dalekich podaniach do szybkich napastników zaczęła przynosić skutek. W 45’ minucie po szybkiej kontrze i błędzie naszego prawego obrońcy, który nie trafił w piłkę tracimy drugiego gola. W 46’ minucie kolejna bramka dla gości. Piłka po dośrodkowaniu trafia do niepilnowanego zawodnika z Michowa, który wykorzystuje sytuację sam na sam. Utrata trzeciej bramki podłamała naszych zawodników a w grę wdał się chaos. Taką postawę wykorzystali przeciwnicy i w końcówce meczu w 51’ i 58’ meczu strzelili nam jeszcze dwie bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1 : 5.

26.05.2018r. godz. 11:00; stadion KS Powiślak Końskowola
Powiślak Końskowola – GLKS Michów 1 : 5

Skład: Murat Kacper (K) – Domański Maciej; Szczepański Maciej(47’ Sykut Piotr/ 56’Próchniak Rafał); Kruk Aleksander(27’ Goluch Patryk/ 31’ Kruk/45’ Goluch); Krakowiak Filip(52’ Cybula Kacper); Lewtak Mateusz(25’ Cybula/31’ Lewtak); Skindzier Kuba(22’ Sykut/31’ Skindzier/55’ Krakowiak); Próchniak Adrian(56’ Kuliński Krzysztof); Figiel Kuba(24’ Wiejak Tomasz/31’ Figiel/51’ Komsta Szymon)
Bramkę zdobył: 13’ Krakowiak Filip