Powiślak – MOSiR Lubartów 2:4

W VI kolejce rozgrywek młodzika starszego gr3. Powiślak podejmował na własnym boisku drużynę MOSiR Lubartów. W 5’ po indywidualnej akcji Mateusza Szczepańskiego prowadziliśmy już 1:0. Radość po strzelonym golu nietrwała długo, bo dwie minuty później po poważnym błędzie bramkarza zawodnikom gości udało się strzelić wyrównującą bramkę. 11’ to kolejna udana akcja Powiślaka, piłka rozegrana przez Kubę Skindziera trafia do wbiegającego w pole karne Bartka Kiełczewskiego, który precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza. W 19’ znów pada wyrównanie. Piłka po dalekim podaniu przy wznowieniu gry trafia do napastników gości, którzy ogrywają naszych defensorów. Mimo przewagi i wielu niewykorzystanych sytuacji bramkowych naszej drużyny, wyniku w pierwszej połowie już nie udało się zmienić.

W drugiej połowie gra się wyrównała i toczyła się w środku boiska. W 35’ w przeciągu 30 sekund, Powiślak stracił dwie bramki, których autorem był jeden z napastników z Lubartowa. Do końca meczu, nasi młodzicy dążyli do odrobienia strat, niestety dobrze w bramce gości spisywał się ich bramkarz, który zwycięsko wychodził z pojedynków z naszymi napastnikami. Mimo lepszej gry i przewagi Powiślaka spotkanie zakończyło się porażką 2:4.

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Szczepański Maciej; Sykut Piotr, - Skindzier Jakub; Kiełczewski Bartłomiej; Próchniak Adrian(Komsta/Wiejak); Owczarek Kacper(Figiel); Szczepański Mateusz(K).

29.09.2018r  godz. 17:00 Końskowola

Powiślak Końskowola – MOSiR Lubartów 2:4 (2:2)

Bramki: Mateusz Szczepański 5’; Kiełczewski Bartłomiej 11’