Pewne trzy punkty Powiślaka z Laskovią

Pierwszą wygraną w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 odnieśli zawodnicy młodzika starszego Powiślaka, którzy 6:0 wygrali z Laskovią Baranów. Mecz w pierwszych minutach był wyrównany a walka toczyła się w środku boiska. W 8’ po szybkiej akcji prawą strona boiska Powiślak wychodzi na prowadzenie. Po zdobyciu bramki gra naszych młodzików wyglądała coraz lepiej co zaowocowało w 24’ strzeleniem drugiej bramki.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił a szybko strzelona trzecia bramka ustawiła mecz. Powiślak do końca kontrolował przebieg gry i groźnie atakował zdobywając kolejne bramki.

13.04.2019r. godz. 11:00 – Końskowola

Powiślak Końskowola – UKS Laskovia Baranów 6:0

Bramki: Owczarek x3; (23’;34’,60’); Szczepański x2; (8’;43’); Osek x1; (48’).

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Kruk Aleksander, Szczepański Maciej – Kiełczewski Bartek; Skindzier Kuba; Lewtak Mateusz; - Szczepański Mateusz©; Owczarek Kacper,

Ponadto grali: Osek Dawid; Próchniak Adrian; Cybula Kacper; Komsta Szymon; Syku Piotr; Goluch Patryk.