Bez przełamania z liderem.

W niedzielne przedpołudnie na własnym boisku gościliśmy lidera LLMS grupy III, zespół Orlika Lubartów. Drużyna gości w dotychczasowych meczach nie straciła punktu i ma najlepszy bilans bramkowy. W pierwszych 20 minutach meczu nasi młodzicy podjęli wyrównaną walkę z wyżej notowanym przeciwnikiem, co chwila zagrażając ich bramce. Niestety, strata pierwszej bramki podcięła chłopcom skrzydła co zostało wykorzystane przez gości, którzy w końcówce I połowy strzelili jeszcze dwie bramki.

Druga połowa to już wyraźna dominacja Orlika, który nie pozwalał nam na zbyt wiele a szybko stracone kolejne bramki ustawiły mecz. Powiślak szukał swojej szansy na strzelenie honorowego gola w kontrach, ale niestety piłka nie znalazła drogi do bramki gości. W końcówce drugiej połowy, napastnicy Orlika ustalili wynik meczu, który zakończył się zasłużoną wygraną gości 0:7.

W najbliższą sobotę udajemy się do Lubartowa, gdzie o 13:00 rozegramy mecz z MOSiR Lubartów.

05.05.2019r. godz. 11:00 - Końskowola

Powiślak Końskowola – Orlik Lubartów 0:7; (0:3)

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Kruk Aleksander, Szczepański Maciej – Kiełczewski Bartek; Skindzier Kuba; Lewtak Mateusz; - Szczepański Mateusz©; Owczarek Kacper,

Ponadto grali: Próchniak Adrian; Osek Dawid; Cybula Kacper; Figiel Kuba; Syku Piotr; Goluch Patryk, Próchniak Rafał