Zakończenie sezonu 2016/2017.

Po rocznych zmaganiach w rozgrywkach piłkarskich LL Orlików Starszych , turniejach, meczach kontrolnych i treningach Żaków najmłodsi piłkarze KS Powiślak Końskowola z rocznika 2006, 2007, 2008 i 2009 uroczyście zakończyli sezon 2016/17.
W Trzciankach piłkarze otrzymali podziękowania od trenera za swój wysiłek i pracę w minionym sezonie, a rodzice za pomoc organizacyjną oraz swój wkład własny w rozwój klubu. Trójka zawodników otrzymała piłkę, szalik i medal za najlepszą frekwencję na treningach. Byli to Anna Figiel 100%, Kacper Murat Mateusz Szczepański 94,4%, Mateusz Dzwonnik, Bartłomiej Kruk 92,4%, Jakub Figiel, Maciej Szczepański 92,1%. Po części oficjalnej dzieci grupa Żaków bawiły się strzelając Paintball Puławy-Janowiec a Orlików wraz z rodzicami czekała dodatkowa atrakcja. Było nią zabawa balonami napełnionymi wodą i przeciąganie liny. Gdy obie grupy skończyły już zabawę wspólnie wszyscy upiekliśmy kiełbaski na ognisku.