Przedświąteczny remis z Garbarnią Kurów
Młodzicy Powiślaka w przedświąteczny piątek mieli okazję po raz pierwszy w bieżącym okresie przygotowawczym rozegrać spring na boisku trawiastym. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Garbarni Kurów prowadzona przez trenera Michała Kuflewskiego. Pierwsza połowa przebiegła pod dyktando zawodników Powiślaka i zakończył się zasłużonym prowadzeniem 2 – 0. Po zmianie stron i wejściu na boisko drugiej dziewiątki zawodników w poczynania drużyny wdał się chaos co skrzętnie wykorzystali nasi rywale strzelając trzy bramki. Końcówka meczu to znów dominacja Powiślaka. Powrotne zmiany zaowocowały strzeleniem wyrównującej bramki.
30 marca 2018, 16:00 - Końskowola ul. Pożowska
Powiślak Końskowola – Garbarnia Kurów – 3 : 3  (2:0)
Bramki zdobyli:Szczepański Mateusz 2, Krakowiak Filip.
 I połowę grali:
Murat Kacper- Domański Maciej,Kruk Aleksander,Sykut Piotr,Szczepański Mateusz,Krakowiak Filip,Skindzier Jakub,Lewtak Mateusz(16 Kiełczewski Bartłomiej), Figiel Jakub.
II połowę grali:
Szafran Dawid - Goluch Patryk(54 Murat Kacper),Próchniak Rafał(54 Kiełczewski Bartłomiej),Szczepański Maciej(54 Lewtak Mateusz),Sykut Mateusz(54 Domański Maciej),Owczarek Kacper(54 Szczepański Mateusz),Komsta Szymon(54 Sykut Piotrek),Wiejak Tomasz(54 Figiel Jakub),Kuliński Krzysztof(54 Krakowiak Filip).