Powiślak Końskowola – LKS Kamionka 3:0

W X kolejce na własnym boisku drużyna młodzików starszych Powiślaka podjęła na własnym boisku zespół LKS Kamionka. Nasi przeciwnicy po 9 kolejkach z dorobkiem 13 pkt. zajmowali 6 miejsce w tabeli i tracili do Powiślaka dwa punkty. Od pierwszego gwizdka nasi zawodnicy próbowali atakować bramkę gości i otworzyć wynik. Udało się to już w 7’ minucie, gdzie po prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam znalazł się Mateusz Szczepański, który nie zmarnował okazji i strzelił pierwszą bramkę. Z biegiem czasu gra się zaczęła wyrównywać a w nasze szeregi wkradła się niedokładność.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, gra toczyła się przeważnie w środku boiska a próby zdobycia bramki przez jednych i drugich były nieskuteczne. W 47 minucie po raz drugi w tym meczu na listę strzelców wpisuje się Mateusz Szczepański. Podobnie jak w pierwszej akcji gol pada po sytuacji sam na sam z bramkarzem. W końcówce meczu w 56 minucie udaje się zdobyć jeszcze jedną bramkę. Wybita piłka przez zawodników LKS zostaje ponownie wrzucona w pole karne przez naszego lewego obrońcę gdzie trafia pod nogi Filipa Krakowiaka, który precyzyjnym strzałem ustala końcowy wynik meczu na 3:0. Cały obraz i przebieg spotkania najlepiej został podsumowany przez trenera„ nie było to piękne ale najważniejsze są trzy punkty”. Dzięki chłopaki za walkę!!!

Skład: Murat Kacper- Domański Maciej; Kruk Aleksander; Sykut Piotr (Szczepański Maciej) –Krakowiak Filip(Skindzier Jakub); Próchniak Adrian (Lewtak Mateusz/Wiejak Tomasz); Kiełczewski Bartłomiej; Owczarek Kacper(Figiel Jakub/Kuliński Krzysztof); Szczepański Mateusz(K).

Rezerwowi: Cybula Kacper; Sykut Mateusz

27.10.2018r. godz. 11:00 Końskowola

Powiślak Końskowola – LKS Kamionka 3:0 (1:0)

Bramki: Mateusz Szczepański 7’; 47’; Filip Krakowiak 56’