Zła passa trwa. Powiślak – Orlik Lubartów 2:5

W zaległym spotkaniu 16 kolejki, młodzicy Powiślaka ulegli na własnym stadionie zespołowi Orlik Lubartów 2:5 . Jest to już czwarta przegrana z rzędu naszej drużyny. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków drużyny gości. Powiślak miał problemy z utrzymaniem i rozegraniem piłki. W 7’ minucie groźna akcja Lubartowa, piłka po dośrodkowaniu w pole karne trafia do niepilnowanego napastnika, który z najbliższej odległości trafia w słupek. W 13’ minucie po zagraniu ręką przez naszego zawodnika, sędzia dyktuje rzut wolny w odległości 18 m od bramki. Precyzyjne uderzenie w okienko zostaje zamienione na bramkę. W końcówkę pierwszej połowy w poczynania obu drużyn wdarł się chaos, a mecz się wyrównał. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:1.

W drugiej połowie Powiślak starał się wyrównać. Ofensywne ustawienie naszej drużyny wykorzystali zawodnicy gości.     W 41’ i 43’ minucie po szybkich kontrach przegrywaliśmy już 0 : 3. W 47’ minucie po składnej akcji prawą stroną, Bartek Kiełczewski zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu dla Powiślaka. W 55’ minucie tracimy kolejną bramkę po indywidualnej akcji napastnika z Lubartowa. W końcówce meczu po bliźniaczo podobnej akcji prawą stroną na listę strzelców wpisuje się Adrian Próchniak, który z najbliższej odległości niemiał problemów z pokonaniem bramkarza Orlika. W 59’ minucie po udanej akcji gości zostaje ustalony końcowy wynik meczu, który przegrywamy zasłużenie 2 : 5.

W sobotę 02.06.2018r o godz. 11:00 rozegramy ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie. Przeciwnikiem młodzików Powiślaka będą rówieśnicy z GKS Abramów. Serdecznie zapraszamy!!!

30.05.2018r. godz. 17:00; stadion KS Powiślak Końskowola

Powiślak Końskowola – Orlik Lubartów 2 : 5

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Kruk Aleksander; Szczepański Maciej(16’ Kiełczewski Bartek/31’ Szczepański); Próchniak Adrian(21’ Wiejak/31’ Próchniak/42’ Kiełczewski/59’ Komsta); Szczepański Mateusz(K) (10’ Cybula/ Szczepański); Figiel Kuba(18’ Komsta/31’ Figiel/52’ Próchniak); Skindzier Kuba.

Bramki zdobyli: 47’ Kiełczewski Bartek; 57’ Próchniak Adrian.