Z Abramowem na czwórkę.

W przedostatniej ligowej kolejce, młodzicy Powiślaka wygrali pewnie wyjazdowe spotkanie z GKS Abramów 0 : 4. Nasza drużyna po siedmiu meczach bez kompletu punktów, przystąpiła do meczu z bardzo dużym zaangażowaniem. Od pierwszego gwizdka Powiślak przeważał na boisku i co chwilę zagrażał poważnie bramce gospodarzy. W pierwszych minutach wyraźnie brakowało skuteczności naszym napastnikom. W 6’ minucie po rzucie wolnym i dobitce Adriana Próchniaka otwieramy wynik. Kolejne minuty to wyraźna dominacja w środku boiska zawodników Powiślaka. Jedyne zagrożenie pod naszą bramką było ze stałych fragmentów gry, gdzie daleko wrzucane piłki skutecznie przechwytywali obrońcy. Wynik w pierwszej połowie już nie uległ zmianie, Powiślak prowadził 0 : 1.

W druga połowa wyglądał podobnie jak pierwsza. Powiślak od pierwszych minut próbował podwyższyć wynik. Udało się to już w 32’ minucie i na listę strzelców po zamieszaniu w polu karnym wpisał się Kacper Cybula. W 47’ minucie kolejna składna akcja i gol Adriana Próchniaka, który wykorzystuje dośrodkowanie w pole karne. Końcowy wynik zostaje ustalony w 58’ minucie strzałem z dystansu Mateusza Lewtaka.

W czwartek 07.06.2018 o godz. 16:00 , na własnym stadionie w zaległej kolejce podejmiemy drużynę Laskovi Baranów. Serdecznie zapraszamy.

02.06.2018r. godz. 11:00; stadion GKS Abramów

GKS Abramów – Powiślak Końskowola 0 : 4

Skład: Murat Kacper – Goluch Patryk; Kruk Aleksander; Sykut Piotr; Próchniak Adrian; Szczepański Mateusz; Kiełczewski Bartek; Lewtak Mateusz; Skindzier Kuba; Próchniak Rafał; Owczarek Kacper; Szczepański Maciej; Szymon Komsta; Dawid Szafran; Cybula Kacper; Woch Damian.

Bramki zdobyli: 6’ i 47’ Adrian Próchniak; 32’ Kacper Cybula; 58’ Mateusz Lewtak.