Remis z wiceliderem.
W pierwszą niedzielę października, młodzicy KS Powiślak Końskowola na własnym stadionie rozegrali mecz z drużyną MKS Ryki. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy szybkimi akcjami próbowali zagrozić naszej bramce. Po kilku pierwszych minutach udało opanować się sytuację na murawie i to zawodnicy Powiślaka zaczęli przeważać i stwarzać sobie sytuacje bramkowe. W 20 minucie piłka trafia do Filipa Krakowiaka, który dogrywa ją w pole karne. Podanie wślizgiem próbuje przerwać obrońca MKSu lecz pechowo interweniuje i kieruje ją do swojej bramki. Pierwsza połowa kończy się zasłużonym prowadzeniem Powiślaka 1 : 0. Początek drugiej połowy to niewykorzystane sytuację bramkowe naszych napastników, które jak się później okazało się zemściły. W 58 minucie piłka po mocnym strzale zawodnika gości i udanej interwencji naszego bramkarza trafia niefortunnie do niepilnowanego napastnika MKSu, który bez problemów kieruje ją do siatki i wyrównuje. Mecz kończy się remisem 1 : 1.
1 Października 2017, godz. 11:00  Końskowola
KS Powiślak Końskowola - MKS Ryki 1 : 1
Bramka: gol samobójczy 20
Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Sykut Piotr; Goluch Patryk (31’ Szczepański Maciej); Krakowiak Filip; Skindzier Jakub (59’ Figiel Jakub); Owczarek Kacper; Próchniak Adrian (57’ Lewtak Mateusz); Szczepański Mateusz (k).