Porażka z Puławiakiem 1:3.

W niedzielę 10 września 2017r. młodzicy Powiślaka na własnym stadionie rozegrali mecz z zespołem Puławiaka Puławy. Początek spotkania był bardzo wyrównany i obie drużyny próbowały zagrażać bramce rywala. Z biegiem czasu inicjatywę zaczął przejmować Puławiak, który w 19 minucie zdobył bramkę po ładnym strzale. Drugą bramkę straciliśmy w 26 minucie po błędzie naszej defensywy i niefortunnej interwencji bramkarza. Druga połowa miała podobny przebieg. Walka toczyła się w środku boiska a akcje kończyły się udanymi interwencjami bramkarzy lub niecelnymi strzałami. Trzecią bramkę straciliśmy w 46 minucie po szybkiej kontrze zawodników z Puław. Walka i determinacja Powiślaka o strzelenie honorowej bramki przyniosła oczekiwany skutek. W 54 minucie piłka trafiła w pole karne Puławiaka do Adriana Próchniaka, który precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę i ustala końcowy wynik meczu. Powiślak po III kolejce z dorobkiem 4 pkt. zajmuje 7 miejsce tracąc do lidera AP TOP Biała Podlaska 5 pkt. Następne spotkanie zostanie rozegrane również na stadionie w Końskowoli w dniu 16.09.2017r. (sobota) o godzinie 15:00. gdzie młodzicy z Powiślaka rozegrają mecz z Orłami Kazimierz.

KS Powiślak Końskowola – Puławiak Puławy 1 – 3

Bramkę dla Powiślaka strzelił: Adrian Próchniak.