Porażka z Laskovią.

W wyjazdowym spotkaniu z Laskovią Baranów w ramach siódmej kolejki, młodzicy z KS Powiślak Końskowola odnieśli porażkę 3 : 1. Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze i to oni w pierwszych minutach dyktowali warunki na boisku. Z czasem gra Powiślaka wyglądała coraz lepiej. W 12 minucie znakomitą okazję do zdobycia bramki miał Mateusz Szczepański, lecz piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Kolejna akcja przyniosła gola dla Powiślaka. Indywidualnym zagraniem popisał się Kacper Owczarek, który po serii zwodów oddał ładny strzał i pokonał bramkarza. Radość ze zdobytej bramki nietrwała długo. W 20 minucie po zamieszaniu pod naszą bramką niefortunnie interweniuje jeden z naszych obrońców i kieruje piłkę do własnej siatki. Drugą bramkę straciliśmy w 28 minucie. Piłkę zagraną z rzutu rożnego do bramki kieruje głową jeden z piłkarzy Laskovi.

Druga połowę zaczęliśmy od straty bramki. W 34 minucie, naszym obrońcom nie udało upilnować się pomocnika gospodarzy, który po szybkim rajdzie zdobywa trzecią bramkę dla drużyny z Baranowa. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie. Gra toczyła się w środku boiska a sporadyczne akcje ofensywne kończyły się na linii obrony.

08.10.2017r. sobota, godz. 18:00 Baranów.

Laskovia Baranów – KS Powiślak Końskowola 3 : 1

Bramkę strzelił: Owczarek 17’

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Sykut Piotr(31’ Szczepański Maciej); Kruk Aleksander (57’ Goluch Patryk); Szczepański Mateusz (K); Krakowiak Filip (49’ Cybula Kacper); Próchniak Adrian (25’Figiel Jakub/46’Wiejak Tomasz/58’ Kuliński Krzysztof); Owczarek Kacper (52’ Próchniak Adrian); Skindzier Jakub (46’ Komsta Szymon).