Podział punktów z GKS Abramów.
W X kolejce Młodzicy z KS Powiślak rozegrali mecz na własnym boisku z rówieśnikami GKS Abramów. Spotkanie rozegrane zostało w sobotę 28.10.2017r. o godzinie 11:00 w Końskowoli. Mecz lepiej rozpoczął Powiślak. Już w 2 minucie piłkę w okolicach pola karnego przejął Kacper Owczarek i celnie dośrodkował do w biegającego w pole karne Adriana Próchniaka, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości. W 9 minucie tracimy pechowo gola. Piłkę wrzuconą z rzutu rożnego na pierwszy słupek źle łapie bramkarz a piłka wtacza się do naszej bramki. Po stracie gola Powiślak rusza do ataku. Już w 10 minucie znakomitą okazję marnuje Kacper Owczarek, który z najbliższej odległości w sam znany sobie sposób przerzuca piłkę nad poprzeczką. Co nie udało się wcześniej udaje się 26 minucie Kubie Skindzierwi. Piłka przejęta w środku pola trafia do naszego napastnika, który wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem i po raz drugi wyprowadza Powiślaka na prowadzenie. Drugą połowę lepiej rozpoczyna drużyna z Abramow i 39 minucie po zamieszaniu w polu karnym zdobywa wyrównującego gola. Po stracie bramki inicjatywę przejął Powiślak, który zaczął zdecydowanie atakować. Niestety naszym zawodnikom już nie udało się zmienić rezultatu. Znakomite okazję do strzelenia zwycięskiej bramki marnują kolejno, Szymon Komsta, Filip Krakowiak i Jakub Skindzier.
KS Powiślak Końskowola - GKS Abramów 2:2 (2:1)
Bramki zdobyli: 2' Próchniak Adrian; 26' Skindzier Jakub.
Skład: Murat Kacper - Domański Maciej; Sykut Piotr; Goluch Patryk; Lewtak Mateusz; Szczepański Mateusz (k); Krakowiak Filip; Owczarek Kacper; Próchniak Adrian; Skindzier Jakub; Figiel Jakub; Komsta Szymon; Woch Damian; Szczepański Maciej; Milanowicz Antoni.