Noworoczny turniej Piłki Nożnej.

Powiślak Końskowola rocznik 2006 był gospodarzem Halowego Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa KS „ Powiślak Końskowola”. Zawody zostały rozegrane pod Patronatem honorowym Starosty Puławskiego w hali sportowej ZST w Puławach, 13 stycznia 2018r.

W turnieju wzięło dziesięć drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy:

Grupa A: Wisła Puławy; Zwolenianka Zwoleń; Powiślak Końskowola I; Zawisza Garbów; Świt Ćmielów.

Grupa B: Orlęta Łuków; MKS Ryki; Powiślak Końskowola II; Góra Puławska; Sygnał Lublin.

Wyniki Powiślaka: Grupa A

Powiślak I – Zawisza Garbów 2:0 (Owczarek Kacper; Próchniak Adrian)

Powiślak I – Zwolenianka Zwoleń 2:1 (Krakowiak Filip; Szczepański Mateusz)

Powiślak I – Wisła Puławy 0:5

Powiślak I – Świt Ćmielów 1:5 (Szczepański Mateusz)

Powiślak II – Góra Puławska 2:1 (Milanowicz Antek; Kiełczewski Bartek)

Powiślak II – MKS Ryki 0:3

Powiślak II – Orlęta Luków 0:10

Powiślak II – Sygnał Lublin 0:4

Powiślak I rywalizację w grupie A zakończył na 3 miejscu z dorobkiem 6 pkt. Powiślak II w swojej grupie zdobył 3 pkt. i zajął miejsce 4.

Po zakończeniu zmagań w grupach zespoły z miejsc 1 – 4 przystąpiły do rozgrywek w fazie pucharowej. Tutaj los połączył parą obydwa zespoły Powiślaka. Stawką meczu było prawo do gry o 5 miejsce w turnieju.

Powiślak I – Powiślak II 4:0 (Domański Maciej; Skindzier Kuba; Szczepański Mateusz; Próchniak Adrian).

Fazie finałowej Powiślak II w meczu o 8 miejsce przegrał z Zwolenianką Zwoleń 0:2, a Powiślak I uległ w meczu o 5 miejsce rówieśnikom z MKS Ryki 1:2 (Murat Kacper).

Indywidualne wyróżnienie za najlepszego bramkarza turnieju zdobył Woch Damian, który bronił bramki w drużynie Powiślaka II. ( brawo Damian).

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Orlęta Łuków
  2. Wisła Puławy
  3. Sygnał Lublin
  4. Świt Ćmielów
  5. Ruch Ryki
  6. Powiślak I
  7. Zwolenianka Zwoleń
  8. Powiślak II
  9. Zawisza Garbów
  10. Góra Puławska.

Składy:

Powiślak I : Kacper Murat – Filip Krakowiak; Aleksander Kruk; Kacper Owczarek; Adrian Próchniak; Skindzier Jakub; Piotr Sykut; Mateusz Szczepański(k); Maciek Domański; Jakub Figiel; Kacper Cybula.

Powiślak II: Damian Woch; Bartłomiej Kiełczewski; Krzysztof Kuliński; Mateusz Lewtak; Antoni Milanowicz; Rafał Próchniak; Mateusz Sykut; Dawid Szafran; Maciek Szczepański(k); Tomasz Wiejak; Kajetan Kosior.