Mikołajkowy turniej w Lubartowie

W niedzielę 10 grudnia 2017r Młodzicy Powiślaka na zaproszenie KS Orlik Lubartów wzięli udział w halowym turniej piłki nożnej „Orlik Cup 2017 – Bezpieczny Sport pod okiem Mikołaja”. Dziesięć drużyn z rocznika 2006 zostało podzielone na dwie grupy. Powiślak rywalizował w grupie A z zespołami Top 54 Biała Podlaska; LUKS Czerwin; Orlik Lubartów I; Laskovia Baranów. Grupę B tworzyły zespoły Górnika Łęczna; Stal Stalowa Wola; Huragan Miedzyrzecz Podlaski; Victoria Parczew; Orlik Lubartów II.

Wyniki Powiślaka – Faza grupowa

Powiślak – Orlik Lubartów I – 2 : 3 ( Krakowiak Filip; Skindzier Jakub)

Powiślak – TOP Biała Podlaska – 0 : 5

Powiślak – LUKS Czerwin – 2 : 1 ( Szczepański Mateusz; Krakowiak Filip)

Powiślak – Laskovia Baranów 0 : 0

Klasyfikacja Grupy A

1. TOP Biała Podlaska – 12 pkt
  2. Orlik Lubartów I – 7 pkt
  3. KS Powiślak Końskowola – 4 pkt
  4. LUKS Czerwin – 3 pkt
  5. Laskovia Baranów – 2 pkt

Faza pucharowa

Po zakończeniu zmagań grupowych, zespoły z miejsc 1 do 4 przystąpiły do rozgrywek w fazie pucharowej. Na tym etapie Powiślak rozegrał mecz z drużyną Stal Stalowa Wola, którego stawką była gra o 5 miejsce w turnieju. Po zaciętym i wyrównanym meczu zwycięzcę wyłoniły rzuty karne, które bezbłędnie wykonywali zawodnicy Powiślaka.

Powiślak – Stal Stalowa Wola 1 : 1; k ( 3: 2) - (Szczepański Mateusz); karne: (Skindzier Jakub; Szczepański Mateusz; Krakowiak Filip)

W spotkaniu o 5 miejsce zmierzyliśmy się z zespołem Victori Parczew, które po zaciętym i emocjonującym meczu przegraliśmy 0 : 2.

Skład: Murat Kacper – Szczepański Maciej; Sykut Piotr; Szczepański Mateusz (k); Lewtak Mateusz; Skindzier Jakub; Krakowiak Filip; Owczarek Kacper.