Druga porażka z rzędu.
W sobotę 16.09.2017r. drużyna młodzików Powiślaka w IV kolejce podjęła na własnym boisku rówieśników z Orłów Kazimierz. Oba zespoły znają się dobrze z poprzedniego sezonu w którym rywalizowali w rozgrywkach Orlika. Tamte mecze charakteryzowały się walką, zaciętością i były bardzo wyrównane nie inaczej było i tym razem. Od początku spotkania żadna z drużyn nie chciała oddać pola. Gra toczyła się w środku boiska a akcie ofensywne kończyły się na linii obrony. W 34 minucie po faulu na zawodniku Orłów sędzia odgwizdał rzut wolny po, którym goście objęli prowadzenie. Druga bramka to błąd naszego bramkarza. Piłka wrzucona z rzutu rożnego niefortunnie odbija się od jego rąk i wtacza się do siatki. Po stracie gola zawodnicy Powiślaka podjęli próbę zmiany niekorzystnego wyniku co udało się częściowo. W 56 minucie piłka rozegrana przez Mateusza Szczepańskiego trafia na prawe skrzydło do Kuby Skindziera, któremu udaje się ją dośrodkować w pole karne prosto do wbiegającego Kacpra Owczarka, który strzałem z pierwszej piłki zdobywa honorową bramkę. Mimo gry w przewadze po karze wykluczenia z meczu dla jednego z zawodników Orłów nie udaje się już zmienić niekorzystnego wyniku.
KS Powiślak Końskowola - Orły Kazimierz 1-2
Kacper Owczarek
Za tydzień w sobotę 23.09.2017 o godzinie 11:30 młodzicy z Powiślaka rozegrają mecz na wyjeździe z drużyną Orlik Lubartów.
Skład: Murat Kacper;- Sykut Piotr; Krakowiak Filip; Lewtak Mateusz (30 min. Goluch Patryk); Szczepański Mateusz (k); Owczarek Kacper; Próchniak Adrian; Komsta Szymon (24 min. Cybula Kacper); Skindzier Jakub.
Rezerwowi: Szczepański Maciej; Wiejak Tomasz; Figiel Jakub; Kuliński Krzysztof;