Bez wiary w zwycięstwo.

W środę 25.10.2017r młodzicy z KS Powiślak Końskowola rozegrali zaległy mecz VIII kolejki LLMM z liderem grupy 3, z drużyną AP TOP 54 Biała Podlaska. Zespół gości w dotychczasowych spotkaniach odniósł same zwycięstwa i był zdecydowanym faworytem do wygrania meczu. Zawody toczyły się w trudnych warunkach atmosferycznych, grząskie boisko i opady deszczu utrudniały grę obu drużynom. Od pierwszych minut zaczęła zarysowywać się przewaga gości. Powiślak łatwo tracił piłki w środku pola, gdzie dominowali defensorzy TOP 54. W 10 minucie tracimy pierwszego gola, piłka strzelona za pola karnego, kozłuje przed bramkarzem i wpada do bramki. W 14 minucie znakomitą okazję do zdobycia bramki wyrównującej marnuje Kuba Skindzier, który po dośrodkowaniu w pole karne strzela minimalnie obok słupka. W końcówce pierwszej połowy tracimy jeszcze dwie bramki. 28 i 29 minucie ładnymi strzałami z dystansu popisują się zawodnicy z Białej Podlaski.

Druga połowa to już wyraźna dominacja zespołu gości. W 32 minucie po szybkiej akcji lewą stroną i dośrodkowaniu w pole karne tracimy czwartą bramkę. Kolejne gole tracimy w 37 i 39 minucie, podobnie jak w pierwszej części po ładnych strzałach z dystansu. W końcowych minutach meczu Powiślak podjął próbę strzelenia honorowej bramki. Lecz niestety wszystkie próby kończyły się stratą piłki w okolicach pola karnego gości. Końcowy wynik już nie uległ zmianie.

KS Powiślak Końskowola - AP TOP 54 Biała Podlaska 0 : 6 (0:3)

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej(32’ Komsta Szymon/42’Wiejak Tomasz); Sykut Piotr; Goluch Patryk(37’ Szczepański Maciej); Szczepański Mateusz (k); Krakowiak Filip; Owczarek Kacper(51’ Komsta); Próchniak Adrian(31’Figiel Jakub); Skindzier Jakub(40’ Próchniak/47’ Cybula Kacper).