Wyjazdowe zwycięstwo z GKS Niemce 0:9

Pewną wygraną zakończył się sobotni mecz młodzików starszych Powiślaka. W VII kolejce zmierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną GKS Niemce. Wynik meczu został otwarty już w 2’ , Kacper Owczarek wyłuskał piłkę obrońcom i strzałem w krótki słupek pokonał bramkarza. W 9’ udana kontra naszych napastników. Prawą stroną boiska urywał się Kacper Owczarek i wrzuca piłkę w pole karne do dobrze ustawionego Mateusza Szczepańskiego, który wykańcza akcje golem. W 13’ i 16’ po błędach obrony GKS-u, Mateuszowi udaję się zdobyć kolejne dwie bramki. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisuje się jeszcze Adrian Próchniak i w 19’ i 28’ po indywidualnych akcjach ustala wynik pierwszej połowy.

Druga połowa rozpoczyna się od zdobycia bramki. W 32’ minucie Owczarek po przejęciu piłki zgrywa ją do Mateusza, który strzela siódmą bramkę dla Powiślaka. Koleina bramka pada w 43’ i jej autorem jest też Mateusz Szczepański. Wynik meczu ustala Kuba Skindzier w 46’ , który wykorzystuje pewnie rzut karny i ustala wynik meczu na 0:9.

Skład: Murat Kacper – Domański Maciej; Szczepański Maciej; Kruk Aleksander, - Skindzier Jakub; Kiełczewski Bartłomiej; Próchniak Adrian; Owczarek Kacper; Szczepański Mateusz(K). – Filip Krakowiak; Piotr Sykut; Patryk Goluch; Tomasz Wiejak; Szymon Komsta; Mateusz Sykut; Krzysztof Kuliński

06.10.2018r. godz. 14:00 - Niemce

GKS Niemce – Powiślak Końskowola 0:9 (0:6)

Bramki: Kacper Owczarek 2’. Mateusz Szczepański 9’; 13’; 16’; 32’; 43’. Adrian Próchniak 19’; 28’. Kuba Skindzier 46’.