Trzy punkty w Garbowie

W dniu 15 października w siódmej kolejce Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych gr. 1  przyszedł czas na spotkanie z naszymi starymi znajomymi z boiska a mianowicie z drużyną Zawiszy Garbów. Od pierwszego gwizdka nasza drużyna przeważała co już w 3 minucie potwierdził Filip Krakowiak, który po przechwycie piłki otworzył wynik spotkania. Następne 10 minut to składna gra naszej drużyny, która w konsekwencji daje nam drugą bramkę. W 16 minucie Piotrek Sykut dogrywa do "Owcy" a Kacper pakuje piłkę do siatki. Kolejne minuty to opiewająca w niecelne strzały gra Powiślaka aż do 39 minuty, kiedy to Piotrek Sykut dogrywa do Kuby Pardyki i mamy 3 do 0. Początek drugiej połowy to optyczna przewaga naszych rywali jednakże w 62 minucie po niecelnym podaniu rywali piłkę przechwytuje nasz "nowy nabytek" Kuba Pardyka i ustala wynik meczu na 4 do 0. Po przeciętnym meczu wygrywamy w Garbowie.

Powiślak Końskowola: Kałdunek (75' Skindzier) , Kruk (75' Lewtak), Domański, Pudełko, Krakowiak (70' Sykut.S), Skindzier J. (Próchniak), Sykut P. (70' Szczepański), Żur, Okoń (46' Komsta), Pardyka, Owczarek (60' Jawoszek).

Bramki: 3' Krakowiak, 16' Owczarek, 39', 62', Pardyka.