Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz 3 : 9

W IV kolejce rozgrywek Lubelskiej Ligi Trampkarza Młodszego naszym przeciwnikiem były Orły Kazimierz. Mecz lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy, którym szybko udało się strzelić dwie bramki. Pierwsza padła po ładnym strzale Bartka Kiełczewskiego z rzutu wolnego, druga po indywidualnej akcji Dawida Oska. Z biegiem czasu zaczęła zarysowywać się przewaga gości, którzy groźnie atakowali i raz po razie zagrażali naszej bramce. Po straceniu bramki kontaktowej udało się nam odpowiedzieć kontrą i golem Dawida Oska. Po błędzie wybicia piłki tracimy drugą bramkę, która dodała skrzydeł naszym przeciwnikom, którzy szybko zdobywają też bramkę wyrównującą. O tego momentu w nasze poczynania zaczęła się wkradać coraz większa niedokładność co skrupulatnie wykorzystywali dobrze dysponowani tego dnia napastnicy Orłów. Mecz zakończył się wysoką porażką 3 : 9.

22.09.2019r. godz. 12:00 – Końskowola

Powiślak Końskowola – Orły Kazimierz 3 : 9 (3:5)

Bramki: Bartek Kiełczewski x1; Dawid Osek x2.

Skład: Alan Nogalski – Maciej Szczepański; Aleksander Kruk; Mateusz Lewtak; Bartłomiej Kiełczewski - Piotr Sykut; ©; Jakub Figiel; Adrian Próchniak, Jakub Skindzier; Patryk Okoń; Dawid Osek;

Ponadto zagrał: Krzysztof Kuliński.