Drugie i piąte miejsce w turnieju halowym

W sobotę 29 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach odbył się III Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego Powiślak Końskowola pod Honorowym Patronatem Starosty Puławskiego dla chłopców z rocznika 2007 oraz młodszych. W turnieju wzięło udział osiem zespołów, które utworzyły dwie grupy. W grupie A rywalizowały GKS Niedźwiada, Żyrzyniak Żyrzyn, Garbarnia Kurów oraz Powiślak Końskowola (niebiescy). W grupie B zaś Orlik Dęblin, LKS Kamionka, Orły Kazimierz i Powiślak Końskowola (czerwoni). Grano systemem każdy z każdym po 12 minut. Następnie drużyny rywalizowały na zasadzie zajętych miejsc w grupach (zespół z pierwszego miejsca w grupie A rywalizował z drużyną z pierwszego miejsca z grupy B itd).

Ostatecznie zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Orlika Dęblin. Drugie miejsce zajął zespół Powiślaka Końskowola (niebiescy), trzecie Orły Kazimierz, czwarte Garbarnia Kurów, piąte Powiślak Końskowola (czerwoni), szóste Żyrzyniak Żyrzyn, siódme LKS Kamionka, zaś ósme GKS Niedźwiada. Po zakończeniu rozgrywek prezes Naszego Klubu wraz z przedstawicielami sponsorów wydarzenia (Powiat Puławski, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., Gmina Końskowola, Lubelski Bank Spółdzielczy w Końskowoli, Helen Doron, Auto Handel Radosław Goljanek, Termic Krzysztof Milczarczyk) rozdali puchary, medale i gadżety dla wszystkich uczestników. Poza tym wyróżniono najlepszego zawodnika, bramkarza, króla strzelców oraz przyznano nagrodę Fair Play.

Najlepszy zawodnik - Błażej Goluch (Orlik Dęblin)
Najlepszy bramkarz - Szymon Podrażka (Orły Kazimierz)
Król strzelców - Marcin Szczygieł (LKS Kamionka)
Nagroda Fair Play - GKS Niedźwiada

Skład Powiślaka (niebiescy)
Bartosz Skindzier - Piotr Sykut, Bartłomiej Kiełczewski, Filip Krakowiak, Jakub Skindzier, Adrian Próchniak, Michał Żur, Mateusz Lewtak, Jakub Figiel.

Skład Powiślaka (czerwoni)
Alan Nogalski - Maciej Domański, Aleksander Kruk, Maciej Szczepański, Szymon Komsta, Patryk Okoń, Dawid Osek, Bartosz Jawoszek, Kacper Cebula.